KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12343037

nr 1234 3037

Antoni Clavé

(1913-2005)

Carborundumetsning, Antoni Clavé (1913-2005), Signerad 31/40. Motivet: 74x45

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:24:20

10/2 14:05:20 1      Vinnande bud